Potápačská škola a kurzy potápania

Úvod  /  Potápačská škola

Naučiť človeka potápať, je ako naučiť ho chodiť. Otvárame žiakom nepoznaný "svet ticha" so záväzkom dlhodobého partnerstva. Našimi prioritami sú bezpečnosť (každý účastník kurzu je poistený potápačskou poistkou DAN), dôvera a ochrana životného prostredia, živočíchov a prírodných ekosystémov. Cieľom je pripraviť absolventov kurzov tak, aby si vážili vodné prostredie a voči vodným živočíchom a vode samotnej získali trvalý rešpekt a úctu. Aby sa dokázali vo vodnom prostredí správať tak, aby ho nepoškodzovali a stali sa jeho ochrancom. Inštruktorom potápania je Jaroslav Blaško, potápač, filmár a režisér, niekoľko násobný Majster Slovenska a držiteĺ mnohých ocenení, vrátane Grand Prix, z medzinárodných filmových festivalov v kategóriách foto, film a video..

 
Pracujeme v špičkových výcvikových systémoch: Trimix Scuba Association a IANTD. Teoretická príprava prebieha v našej prevádzke na Farskej ul. č.22 v Nitre /viac v sekcii Kontakt / , praktický výcvik prebieha najskôr v bazéne a našou domovskou vodou je Guláška na Seneckých jazerách /fotogaléria Guláška /. V závislosti od typu kurzu však využívame aj iné lokality, ako napríklad Richnavu, Liptovskú Maru, Tornaľu a pod.

Výcvik potápania zabezpečujú   

                                 

Jaroslav Blaško                                                                                                      Šesťnásobný Majster Slovenska a držiteľ mnohých cien z medzinárodných festivalov potápačských filmov v kategóriách foto, film a video.                                                    Adv. EANx Instructor IANTD, Trimix Scuba Association Instructor                                                                                                               

                                                           

 Monika Blašková
 Divemaster IANTD, 69912

 

 

Ponuka kurzov potápania:

Kurzy technického potápania v systéme Trimix Scuba Association

Pre tých, čo milujú potápanie a majú záujem o ďalšie potápačské vzdelávanie, realizujeme kurzy vo výcvikovom systéme Trimix Scuba Association. Viac info tu.

Prihláška do potápačskej školy

Poznávací ponor

Pre všetkých, ktorí si želajú vyskúšať potápanie a chcú zažiť beztiažový stav pod vodnou hladinou, alebo ak hľadáte vhodný, výnimočný darček pre vašich najbližších, či pre tých ktorí váhajú, či si majú urobiť kurz potápania, ponúkame možnosť realizovať v sprievode skúseného inštruktora „Poznávací ponor“. Viac info tu

 

BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions