Rišov životný ponor

Úvod  /  Články  /  Rišov životný ponor

Zažili sme spolu zrážku našej lode s loďou egyptských rybárov, aj následné zúrivé obkľúčenie. Bol to práve Rišo, kto na poslednú chvíľu zatrúbil, čo zobudilo spiaceho rybára a zabránilo väčšej katastrofe.

A bol to Rišo, kto mi pomohol presvedčiť nášho kapitána otočiť loď do prístavu a ukľudniť situáciu. Nebola to sranda, tri lode rozzúrených arabov so sekerami, kladivami a reťazami v rukách.
Zažili sme spolu nádherné ponory snáď na všetkých lokalitách Egyptskej časti Červeného mora. A zažili sme spolu tiež nezabudnuteľné chvíle v Hurghade, či Sharm el Shejku. Väčšinu večerov sme končili ako poslední, raz ako zberatelia policajných čiapok, inokedy ako kupci arabských bubnov, či pri súťaži, kto získa viac fotografií s turistkami. Vždy, keď si na to spomeniem, sa dobre zabávam.
A dobre som sa zabavil aj predvčerom. Musel som síce popresúvať ponory so žiakmi v oboch začiatočníckych kurzoch, ktoré nám teraz bežia na štvrtok, piatok a utorok, aby som mal konečne voľnú sobotu, ale kvôli Rišovi...
Nebol to klasický ponor. Teda vôbec to nebol ponor. To len náš priateľ, potápač Rišo Ulianko si vzal za manželku ženu svojho života Evičku. Mali nádhernú svadbu a my sme im želali, aby im láska a pohoda vydržali navždy.

07.09.2009

Galéria


BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions