Potápačský karneval 2012

Úvod  /  Články  /  Potápačský karneval 2012

Potápačský karneval 2013 na Slnečných jazerách v Senci bol opäť dobrou príležitosťou stretnúť starých priateľov, alebo spoznať nových.

Naša účasť bola mimoriadne aktívna. Boli sme jedným zo sponzorov, postavili sme družstvo do súťaže vo varení gulášu, zapojili sme sa i do súťaže o najlepšiu pálenku a samozrejme sme sa aktívne zapojili aj do súťaže masiek.
Tento rok nikto nemal na Karetu obrovskú, ktorá dokonca kládla vajcia!!! My sme zase vyskúšali nový model záložného zdroja vzduchu, ktorý vyvíjame spolu so Scubapro.
Z nášho družstva boli najvyťaženejší Peter s Beatkou. Zúčastnili sa ako porotcovia súťaže páleniek, ktorú viedol Rišo Jaroněk. Po súťaži sme si ich samozrejme prebrali priamo pri porotcovskom stole a odniesli do chládku nášho prístrešku.

P.S.: Peťka mi poslala fotky, z ktorých je jasné, že zatiaľ čo ostatní si užívali zábavu, ja ako zdravotníčka som sa musela starať o zdravie účastníkov. Nebolo to jednoduché, napríklad u takej "Rimanky" (viď foto hore 2.r./3.obr.) mi ten fonendoskop, či ako sa to volá, zapadol tak, že som mal čo robiť, aby som ho vydoloval.

Text: Jaroslav Blaško

Photo: Peter Stribula

26.08.2012
BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions