Goulash Camp 2009

Úvod  /  Články  /  Goulash Camp 2009

Keďže nám ohradili pôvodné táborisko, rozložili sme stany na severnej strane Gulášky. Bolo to síce „výpekovo“, ale mali sme lepší prístup do vody.
Nástup bol klasický, a už pri stavaní stanov sme boli celkom veselí. Za miss zatĺkanie kolíkov bola zvolená Veronika Emi Bartovičová.

Po niekoľkých uvítacích kolách sme usúdili, že je najvhodnejší čas na nočák a tak sme porušili z potápačských pravidiel všetko, čo sa dalo. Mali sme však obetavé povrchové družstvo, ktoré nás poctivo spočítalo pri zanorení aj vynorení a na počudovanie tie čísla sedeli. Odmenou nám bol krásny, asi tridsať centimetrový sumček.
Dve rodinky Čechov, ktoré táborili vedľa mali určite obrovskú radosť, keď Ďuro o jednej po polnoci zahájil koncert rockových balád. Koncert to bol náročný a ráno primerane ťažké.
Sobota patrila ako vždy, vareniu gulášu. Tento rok to bola čisto mužská záležitosť a určite aj preto odzneli hlasy, že to bol najlepší guláškový guláš. Jedine Inka Kožová zachraňovala česť žien a keď sme boli na ponore mala povolené, dať do gulášu majoránku.
Večer bol opäť nočák a v nedeľu sme sa už tradične venovali mládeži, tento raz z Bratislavy.

03.08.2009

Galéria


BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions