Boot Düsseldorf 2010

Úvod  /  Články  /  Boot Düsseldorf 2010

Je to naozaj sviatok potápania a jachtingu a ostatných vodných športov, len z neho strašne bolia nohy.
V sedemnástich obrovských halách Düsseldorfského výstaviska bolo všetko, čo si možno v súvislosti s vodou predstaviť a aj to, čo sa predstavuje len veľmi ťažko.
 

Potápanie bolo sústredené v hale 3 a v jej centre už tradične dve obrovské akváriá aj s potápačmi. cubapro a Seemann mali impozantnú expozíciu a priniesli množstvo noviniek. Predovšetkým Scubapro ohlásilo svoj návrat na TEK pozície a to mimoriadne razantne. Boot bol prezentáciou nového Galilea na potápanie so zmesou Trimix a min. 8% kyslíka v zmesi pri súčasnom vyhodnocovaní desať rôznych plynov, včítane snímania tlaku vo fľaši prostredníctvom Galileo Sender. Scubapro – Uwatec týmto krokom potvrdil svoje vedúce postavenie na trhu s potápačskými počítačmi.
Pribudol celkom nový rad kompenzátorov vztlaku reprezentovaný modelmi S-TEK a X-TEK / o nich prinesieme podrobnejšie informácie na www.potápanie.biz / s množstvom doplnkov a rôznych variant usporiadania.
Medzi nové TEK produkty patrí aj POLAR SHELL nový mimoriadne atraktívny a kvalitný dvojdielny podoblek do trilaminátových suchých oblekov.
Zahanbiť sa nedala ani druhá značka patriaca pod Johnson Outdoors Diving, Seemann, ktorá vďaka technickej podpore Scubapro – Uwatec veľmi výrazne skvalitňuje svoje produkty a pritom stále dokáže udržať nízke ceny. To sa týka nových dýchacích automatík Subgear Cayman, Bonaire a Aruba, neoprénových oblekov Definition, ale aj nového radu potápačských počítačov.
Na Boote ma potešilo niekoľko stretnutí s majiteľmi lodí a potápačských centier, ktoré ponúkajú atraktívne potápačské lokality. Predsa len, priamy kontakt sa nedá internetom nahradiť a v mojej hlave sa už rysuje, kam za potápaním jeseň – jar 2010/2011.
 

27.01.2010

Galéria


BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions