Loď MV Princess Basma

Úvod  /  Loď MV Princess Basma

MV Princess Basma

MV Princess Basma je oceľová loď, dlhá 36 metrov a široká 9 metrov, so 4 palubami, čomu zodpovedajú aj výborné plavebné vlastnosti, stabilita a komfort klientov. Má dva motory Cummins, 2x750 HP, dva generátory Perkins 2x74KW, odsoľovacie zariadenie, 2 kompresory 320 l/min, plnenie Nitrox, 2 člny pre potápanie, 2 záchranné člny, kyslíkovú súpravu pre prvú pomoc, radar, sonar, VHF rádio, satelitný telefón, GPS

Veľká a pohodlná jedáleň, kvalitná kuchyňa, stolovanie formou švédskych stolov. Jedáleň je vybavená TV, DVD, CD a klimatizáciou. V cene je plná penzia, káva, čaj, nealkoholické nápoje, za víno a pivo sa platí.

K dispozícii je 11 kajút pre dve osoby, každá s vlastným sociálnym vybavením, klimatizáciou a chladničkou. 9 kajút s dvomi lôžkami a dve kajuty s jedným dvojlôžkom.

Pre potápanie sú v cene k dispozícii hliníková Al fľaše, olovo vzduch, Nitrox do 34% na 2 ponory denne. Za príplatok 15l oceľová fľaša (30,- EUR/týždeň, Twinset 2x12l (50,-EUR/týždeň), Stage 12l bez postrojov (15,-EUR/týždeň)

 

 

BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions