Freediving workshop s Katarínou Linczényiovou

Úvod  /  Freediving workshop s Katarínou Linczényiovou

Potápanie na jeden nádych alebo inak povedané freediving, je v dnešnej dobe rýchlo sa rozvíjajúcim športom. Freediving je prirodzená forma potápania a prináša so sebou pocity slobody v úžasnom prostredí pod vodnou hladinou, ktoré potápači objavujú tak isto, ako objavujú svet v nich samých.
Tréningom sa človek učí nielen ako sa bezpečne potápať za krásami podmorského sveta, ale aj umeniu koncentrácie, relaxácie a spoznaniu limitov vlastného tela a mysle.


Jednodňový workshop je určený pre všetkých záujemcov o freediving, ktorí sa s týmto športom ešte nestretli a chceli by ho vyskúšať a tiež freediverom, ktorí si chcú rozšíriť svoje obzory. Začiatok o 11:00 v predajni DIVE 2000 production, s.r.o., Farská 22, Nitra, okolo 13:00 sa presunieme do bazéna Duslo Šaľa na statické apnoe. Predpokladané ukončenie okolo 18:00 hod.

Záujemcovia si so sebou prinesú: karimatku, plavky, masku, šnorchel, 5mm neoprén, osušku.
Predmetom workshopu bude základná teória freedivingu a záchrany, dýchacie a relaxačné cvičenia, praktické cvičenia statickej apnoe v bazéne a prednáška o príprave na hlboký ponor do 93m.


Cena workshopu: 60,- EUR
V cene nie je zahrnutá výstroj (5mm neoprén, potápačská maska, šnorchel). Zapožičanie výstroje je možné. Prihlášky mailom: jblasko@cestyzatichom.sk, alebo na č.t.: 0948337500
Workshop vedie Katarína LInczényiová, AIDA freediving instructor

BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions