Potápanie v Indonézii - Komodo

Indonézia
Komodo

24.09.2017 - 06.10.2017

Doprava: letecky
Ubytovanie: 3 noci Bali, hotel Bendesa (Kuta), 7 nocí loď
Minimálny počet účastníkov zájazdu: 10

Filmujeme: "Kód draka"

Komodo je unikátny ostrov s nádhernou prírodou, ktorej na súši dominuje Varan komodský a pod hladinou manty a útesové žraloky.                                                       Pozrite si video


24.9. letecky do Denpasaru, 25.9. prílet do Denpasaru na Bali, ubytovanie, 2 noci na Bali, voľný program. Podľa dohody účastníkov možnosť návštevy múzea motýľov, chrámu opíc, alebo množstva iných chrámov na Bali, alebo manufaktúr .

27.9. Let na Flores, nalodenie na Sea Lady, romantickú a pohodlnú potápačskú loď s vynikajúcou kuchyňou.

27.9.-5.10. 8 nocí na lodi Sea Lady, plavba a potápanie okolo ostrovov Komodo a Rinca. Veľkolepé manty, útesové a kobercové žraloky, veľké sépie a nesmierne bohaté útesy.

Komodo je preslávené tým, že sa tu zachovali Varany komodské, ktoré budeme niekoľko krát pozorovať z bezprostrednej blízkosti.

Navštívime dedinu morských cigáňov, ktorí sa živia lovom rýb a predajom perál a drevených výrobkov.

Okolo lode sa neustále čosi deje. Pri poslednej plavbe sme pozorovali matku a mláďa vorvaňa, stovky delfínov a iných morských živočíchov. Navštívime niekoľko panenských pláží so snehobielym pieskom.

Na potápačskej lodi sa neustále čosi deje. Večer pirátov, rôzne súťaže a naposledy sme dokonca usporiadali svadbu pre Silviu a Huga.

5.10. vylodenie, let do Denpasaru, noc na Bali, 6.10. letecky z Denpasaru

Cena: 2840,- EUR

Cena obsahuje: letenka Viedeň – Denpasar a späť, letenka Denpasar – Flores, transfery letisko Denpasar – hotel, transfery letisko Labuan Bajo – loď, 3 noci ubytovanie na Bali s raňajkami, 7 nocí loď s plnou penziou, voda, káva, čaj, potápanie 3 ponory/deň + nočný ponor, potápačský sprievodca, fľaše, olovo, vzduch,
Cena neobsahuje: víza (25,- EUR), odletová taxa (Indonézia – 15,-EUR, lokálna – 10,- EUR), nápoje na lodi, TIP cca 30,-EUR, poplatok NP Komodo, cestovné a potápačské poistenie
 

Objednávka zájazdu

 

 

BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions