Potápanie, Sri Lanka - Vráskavce obrovské

Sri Lanka
Mirissa - Vráskavce obrovské

29.11.2017 - 10.12.2017

Doprava: letecky

Ubytovanie hotel

Filmujeme: "5 minút do konca"

Srí Lanka ponúka nevýdanú príležitosť na stretnutia s najväčšími tvormi na planéte Zem - s Vráskavcami obrovskými, nazývanými tiež Modrá veľryba. Okrem nich budú v čase našej návštevy v pobrežných vodách tiež Vorvane tuponosé, Veřybie žraloky, kosatky, delfíny a samozrejme množstvo koralových rýb.

29.11. odlet z Viedne, alebo Budapešti, 30.11. v ranných hodinách prílet do Colombo, transfer a ubytovanie                

.

30.11.-9.12. pobyt, potápanie, pozorovanie a šnorchľovanie s veľrybami, volný program

3 dni potápanie / 6 ponorov. K veľrybám sa síce nepotápa s prístrojom, ale veľryby to nevedia!!!, Obdobie je tiež vhodné na žraloky veľrybie, manty, vorvane, gulohlavce a pod.

3 dni pozorovanie veľrýb, z toho 2 dni šnorchľovanie s veľrybami

Po ponoroch podľa dohody účastníkov zájazdu výlety do okolia - mesto Galle, rybári na koloch, čajové plantáže, chrámy, maják Dondra a pod.

2 dni výlety podľa dohody účastníkov zájazdu: staroveké chrámy, mesto Kandy s chrámami Temple of the Tooth, crámom Budhovho zubu a pod.

Národné parky Yala, BUndala, Udawalawe, kde možno pozorovať slony, leopardov škvrnitých, krokodílov, opice a množstvo vzácnych živočíchov a vtákov.

 Cena: 1790,- EUR

Cena obsahuje: letenka Colombo a späť, ubytovanie 9 nocí s raňajkami, 4 dni potápania / 8 ponorov, 1deň výlet pozorovanie veľrýb, 1 deň výlet šnorchľovanie s veľrybamai, olovo, fľaše, vzduch, potápačský sprievodca, sprievodca pri šnorchľovaní

Cena neobsahuje: dopravu z a na letisko, víza, tip, poplatky za poznávacie zájazdy

Nezáväzná objednávka zájazdu

BaburkaModra ZonaPotapanie.bizDive 2000
© dive 2000 production s.r.o. - všetky práva vyhradené
created by era web solutions